Continental Winter Contact TS 850 P SUV

Autozeitung 2018

ADAC 2017



Általános értékelés
Viselkedés a szárazföldön: 89 %
Viselkedés nedves körülmények között: 83 %
Visszajelzés: 88 %
Vezetés a szélén: 82 %
Kopás és elhasználódás: 88 %
Zaj: 91 %
Hó: 69 %
Jég: 52 %
Újra megvenném: 87 %
Téli gumi teszt Continental Winter Contact TS 850 P SUV
81%1000
Értékelések száma: 10
67 635 Ft

irány a bolt
Készleten

A Continental Winter Contact TS 850 P SUV gumiabroncs értékelését 10 felhasználó értékelte, akik 81%-os általános értékelést adtak neki. Ezt a gumiabroncsot leggyakrabban a 225 65 R17, 235 60 R18, 265 55 R19 méretben tesztelik.

Hol vásárolhatok?

Gumiabroncs árösszehasonlítás dimenzióban: méret kiválasztása

mutasd meg az összes méretet / csak a te méreted A címről 67 635 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás

Continental WinterContact TS 850P ( 235/65 R17 104H AO, SUV, peremmel ) Készleten     67 635 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 215/65 R17 99H AO, SUV, peremmel ) Készleten     68 269 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 245/70 R16 107T, SUV, peremmel ) Készleten     73 183 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P SSR ( 215/60 R18 98H, MOE, SUV, runflat ) Készleten     74 124 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 235/55 R19 101H AO, SUV, peremmel ) Készleten     76 704 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 225/70 R16 103H, SUV, peremmel ) Készleten     78 029 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R17 114H XL, SUV, peremmel ) Készleten     79 860 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P SSR ( 235/55 R19 101H, MOE, SUV, peremmel, runflat ) Készleten     85 936 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/65 R17 112T, SUV, peremmel ) Készleten     86 945 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 245/70 R16 111H XL, SUV, peremmel ) Készleten     87 495 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R17 110H, SUV, peremmel ) Készleten     88 096 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R18 108V, MGT, SUV, peremmel ) Készleten     88 870 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/55 R19 111H, MO, SUV, peremmel ) Készleten     90 973 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/55 R19 111H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     92 290 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 235/60 R20 108V XL, SUV, peremmel ) Készleten     93 911 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/50 R19 110V XL, MGT, SUV, peremmel ) Készleten     100 845 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R17 106H, SUV, peremmel ) Készleten     101 279 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R20 113V XL, SUV, peremmel ) Készleten     103 505 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R19 113V XL, SUV, peremmel ) Készleten     104 218 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/55 R17 109H, SUV, peremmel ) Készleten     105 387 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/50 R20 113V XL, MO, SUV, peremmel ) Készleten     109 382 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/50 R20 109H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     111 079 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R19 114V XL, SUV, peremmel ) Készleten     116 511 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 285/45 R21 113V XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     120 376 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/50 R20 111H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     126 036 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/45 R22 112W XL, SUV, peremmel ) Készleten     155 489 Ft     irány a bolt
mutasd meg az összes méretet / csak a te méreted A címről 67 635 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás

Continental WinterContact TS 850P ( 235/65 R17 104H AO, SUV, peremmel ) Készleten     67 635 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 215/65 R17 99H AO, SUV, peremmel ) Készleten     68 269 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 245/70 R16 107T, SUV, peremmel ) Készleten     73 183 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P SSR ( 215/60 R18 98H, MOE, SUV, runflat ) Készleten     74 124 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 235/55 R19 101H AO, SUV, peremmel ) Készleten     76 704 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 225/70 R16 103H, SUV, peremmel ) Készleten     78 029 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R17 114H XL, SUV, peremmel ) Készleten     79 860 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P SSR ( 235/55 R19 101H, MOE, SUV, peremmel, runflat ) Készleten     85 936 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/65 R17 112T, SUV, peremmel ) Készleten     86 945 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 245/70 R16 111H XL, SUV, peremmel ) Készleten     87 495 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R17 110H, SUV, peremmel ) Készleten     88 096 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R18 108V, MGT, SUV, peremmel ) Készleten     88 870 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/55 R19 111H, MO, SUV, peremmel ) Készleten     90 973 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/55 R19 111H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     92 290 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 235/60 R20 108V XL, SUV, peremmel ) Készleten     93 911 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/50 R19 110V XL, MGT, SUV, peremmel ) Készleten     100 845 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R17 106H, SUV, peremmel ) Készleten     101 279 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R20 113V XL, SUV, peremmel ) Készleten     103 505 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/60 R19 113V XL, SUV, peremmel ) Készleten     104 218 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/55 R17 109H, SUV, peremmel ) Készleten     105 387 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/50 R20 113V XL, MO, SUV, peremmel ) Készleten     109 382 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/50 R20 109H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     111 079 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 255/65 R19 114V XL, SUV, peremmel ) Készleten     116 511 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 285/45 R21 113V XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     120 376 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 265/50 R20 111H XL AO, SUV, peremmel ) Készleten     126 036 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850P ( 275/45 R22 112W XL, SUV, peremmel ) Készleten     155 489 Ft     irány a bolt
mutasd meg az összes méretet / csak a te méreted A címről 74 440 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás

Continental WinterContact TS 850 P SUV SSR MOE 215/60 R18 98H Készleten     74 440 Ft     irány a bolt
Continental FR WinterContact TS 850 P SUV 235/70 R16 106H Átmenetileg nem vásárolható     75 670 Ft     irány a bolt
Continental FR WinterContact TS 850 P SUV MGT 255/60 R18 108V Készleten     82 750 Ft     irány a bolt
Continental XL FR WinterContact TS 850 P SUV 255/65 R17 114H Készleten     84 110 Ft     irány a bolt
Continental WinterContact TS 850 P SUV XL FR 265/50 R19 110V Készleten     94 560 Ft     irány a bolt
Continental XL FR WinterContact TS 850 P SUV 255/60 R20 113V Készleten     102 660 Ft     irány a bolt
Continental XL FR WinterContact TS 850 P SUV 255/65 R19 114V Készleten     120 510 Ft     irány a bolt

Continental Winter Contact TS 850 P SUV – gumiabroncs vélemények

A Continental Winter Contact TS 850 P SUV gumiabroncsokat minden szempontból összesen 10 felhasználó értékelte, még senki sem töltött ki szöveges értékelést.


67635.00 155489.00 62

Van tapasztalata ezzel a gumiabronccsal?

Írjon egy véleményt

A Continental Winter Contact TS 850 P SUV gumiabroncs változata

Felni átmérő: R17

255 65 R17 114 H

Felni átmérő: R18

255 60 R18 108 V

Paraméterek

Gumiabroncs típusaSUV, 4x4
ÉvszakTéli
MárkaContinental
Elérhető méretek225 70 R16 – 275 45 R22
yes Igen, a gumiabroncs 255 65 R17
méretben kapható.

Gumiabroncs részletek Continental Winter Contact TS 850 P SUV

A Continental Winter Contact TS 850 P SUV gumiabroncsot leggyakrabban a következő járműveken használják .

Ha saját autós témájú weboldala van, vagy gumiabroncs-beszállító, elhelyezheti weboldalán a %page_name% gumiabroncs minősítő táblánkat: Gumi teszt Continental Winter Contact TS 850 P SUV [png]

Test pneumatik Continental Winter Contact TS 850 P SUV
E
B
73 dB

EU méretcímke 255 65 R17 (méretváltoztatás)

A Continental Winter Contact TS 850 P SUV téli gumiabroncs a Continental téli gumiabroncs-kínálatának egyik igazi vezetője. Alkalmas a drágább, nagy teljesítményű járművekhez, amelyektől a legjobb menettulajdonságokat várja el a legnehezebb téli körülmények között is, beleértve a tömött havat és a jeget.



Próbálja meg összehasonlítani az Continental Winter Contact TS 850 P SUV ezekkel az abroncsokkal:

Zárja be a

Adja meg a gumiabroncsok méretét

A leggyakoribb: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R