Sailun Atrezzo Eco
165 70 R14 85T XL



Általános értékelés
Viselkedés a szárazföldön: 68 %
Viselkedés nedves körülmények között: 53 %
Visszajelzés: 78 %
Vezetés a szélén: 75 %
Kopás és elhasználódás: 87 %
Zaj: 85 %
Újra megvenném: 73 %
Nyári gumi teszt Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL
74%1000
Értékelések száma: 5

A Sailun Atrezzo Eco gumiabroncs értékelését 5 felhasználó értékelte, akik 74%-os általános értékelést adtak neki. Ezt a gumiabroncsot leggyakrabban a méretben tesztelik.

Hol vásárolhatok?

Gumiabroncs árösszehasonlítás dimenzióban: méret kiválasztása

Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL Ajánlatok összehasonlítása

Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL – gumiabroncs vélemények

A Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL gumiabroncsokat minden szempontból összesen 5 felhasználó értékelte, még senki sem töltött ki szöveges értékelést.


Van tapasztalata ezzel a gumiabronccsal?

Írjon egy véleményt

Paraméterek

Gumiabroncs típusaszemélyes
ÉvszakNyári
MárkaSailun
EAN6959655416336

Gumiabroncs részletek Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL

A Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL gumiabroncsot leggyakrabban a következő járműveken használják Honda Civic, MINI One.

Ha saját autós témájú weboldala van, vagy gumiabroncs-beszállító, elhelyezheti weboldalán a %page_name% gumiabroncs minősítő táblánkat: Gumi teszt Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL [png]

Test pneumatik Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL

A Sailun Atrezzo Eco 165 70 R14 85T XL a Sailun nyári gumiabroncsok alapkínálatához tartozik. Az üzemeltetés gazdaságossága itt a legfontosabb szerepet játszik. A Sailun így az olcsóbb autók tulajdonosainak szól, akiknek nem kell extrém körülmények között vezetniük, és nem várnak el hibátlan vezetési tulajdonságokat nagy sebességnél. Ennek ellenére az üzembiztonsággal kapcsolatos valamennyi követelményt fenntartják.



Zárja be a

Adja meg a gumiabroncsok méretét

A leggyakoribb: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R