Pirelli P Zero Winter
108W



Általános értékelés
Viselkedés a szárazföldön: 74 %
Viselkedés nedves körülmények között: 79 %
Visszajelzés: 75 %
Vezetés a szélén: 67 %
Kopás és elhasználódás: 80 %
Zaj: 83 %
Hó: 86 %
Jég: 75 %
Újra megvenném: 75 %
Téli gumi teszt Pirelli P Zero Winter  108W
77%1000
Értékelések száma: 10
380 420,00 Ft

irány a bolt
Átmenetileg nem vásárolható

A Pirelli P Zero Winter gumiabroncs értékelését 10 felhasználó értékelte, akik 77%-os általános értékelést adtak neki. Ezt a gumiabroncsot leggyakrabban a méretben tesztelik.

Hol vásárolhatok?

Gumiabroncs árösszehasonlítás dimenzióban: méret kiválasztása

Pirelli PZERO WINTER XL 325/30 R22 108W Átmenetileg nem vásárolható     380 420,00 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás

Pirelli P Zero Winter ( 325/30 R22 (108W) XL HP ) Készleten     413 934,00 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás

Pirelli P Zero Winter ( 325/30 R22 (108W) XL HP ) Készleten     430 181,97 Ft     irány a bolt

Szállítási költség: Ingyenes kiszállítás


Pirelli P Zero Winter 108W – gumiabroncs vélemények

A Pirelli P Zero Winter 108W gumiabroncsokat minden szempontból összesen 10 felhasználó értékelte, még senki sem töltött ki szöveges értékelést.


380420.00 430181.97 3

Van tapasztalata ezzel a gumiabronccsal?

Írjon egy véleményt

Paraméterek

Gumiabroncs típusaszemélyes
ÉvszakTéli
MárkaPirelli
EAN8019227712186
Elérhető méretek235 40 R18 – 295 35 R23

Gumiabroncs részletek Pirelli P Zero Winter 108W

A Pirelli P Zero Winter 108W gumiabroncsot leggyakrabban a következő járműveken használják Volkswagen Golf, Audi A5.

Ha saját autós témájú weboldala van, vagy gumiabroncs-beszállító, elhelyezheti weboldalán a %page_name% gumiabroncs minősítő táblánkat: Gumi teszt Pirelli P Zero Winter 108W [png]

Test pneumatik Pirelli P Zero Winter  108W

A Pirelli P Zero Winter 108W téli gumiabroncs a Pirelli téli gumiabroncs-kínálatának egyik igazi vezetője. Alkalmas a drágább, nagy teljesítményű járművekhez, amelyektől a legjobb menettulajdonságokat várja el a legnehezebb téli körülmények között is, beleértve a tömött havat és a jeget.



Zárja be a

Adja meg a gumiabroncsok méretét

A leggyakoribb: 205 55 R16, 195 65 R15, 195 60 R15, 225 45 R17

/ R